MISCELLANEOUS / Toys / Dock / barnservisdelar 11944241
nr 1194 4241
Dock / barnservisdelar
miscellaneous, old. Length: ca 2, 5-16cm. Height: ca 1, 5-17cm, wear, damages.
diverse, modell äldre. Längd: ca 2,5-16cm. Höjd: ca 1,5-17cm
Condition: slitage, skador
300
SEK 200
Monday July 30 2018
at 19:06:46
100 kr
150 kr